Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta indywidualnego i biznesowego

MM spółka jawnaO firmie

  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za pozyskiwanie klientów biznesowych lub indywidualnych, sprzedaż szerokiej oferty produktów Banku, wprowadzanie oraz promowanie unikalnych produktów na rynek.

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży,

  • kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów,

  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów,

  • komunikatywność i bdb umiejętności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista,

  • wykształcenie wyższe (lub ostatnie lata studiów),

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych,

  • zdobywanie nowych kompetencji,

  • rozwój zawodowy,

  • możliwość kształtowania kariery w dużej instytucji finansowej,

  • telefon,

  • samochód o wartości do 100 000 zł dla najlepszych.

MM spółka jawna

MM Spółka Jawna, autoryzowany Partner BNP Paribas Bank Polska S.A., będącego częścią jednej z czołowych grup finansowych w Europie, poszukuje obecnie kandydatów do promowania i rozwijania marki Banku.

Przewiń do profilu firmy