Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Indywidualnego

  • Wrocław, Jelcz-Laskowice, Oława, Lubin, Legnica, Kłodzko, Świdnica, Trzebnica, Oleśnica, Środa Śląska, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOP TEAM FINANCE działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Kłodzko, Legnica, Lubin, Oława, Środa Śląska, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Świdnica
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów detalicznych z oferty Banku
    • budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • doradztwo w zakresie bankowości detalicznej oraz badanie potrzeb klientów
    • realizowanie założonych planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta detalicznego w sektorze bankowym
    • bardzo dobra znajomość produktów detalicznych
    • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów – preferowane kierunki: ekonomia, finanse
    • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu
    • wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wysokie zarobki (4.000-6.000zł)
    • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej z zagranicznym kapitałem
    • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz miesięczna premia uzależniona od realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
    • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań
    • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie
    • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje
    • możliwość rozwoju w strukturach Banku
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert przez przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TOP TEAM FINANCE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TOP TEAM FINANCE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.