Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Indywidualnego

  • Płock, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa KRUK to lider branży zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej. Na rynku wyróżnia nas kultura organizacyjna oraz ludzie. Jesteśmy zgranym i dynamicznym zespołem. Codziennie w atmosferze szacunku etycznie rozwiązujemy problemy finansowe osób zadłużonych. Jest to możliwe dzięki naszej unikatowej strategii pro-ugodowej, nastawionej na współpracę i porozumienie z Klientami.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
    Miejsce pracy: Płock
    DKI/12/16

    Zakres obowiązków:

    Obsługa spraw z zakresu wierzytelności przedsiębiorstw oraz wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie

    • Prowadzenie negocjacji z Klientami w celu uzyskania spłaty zadłużenia
    • Pozyskiwanie informacji gospodarczych niezbędnych do obsługi powierzonych spraw
    • Analiza wierzytelności pod kątem potencjalnych sposobów uzyskania spłaty zadłużenia
    • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania transakcji sprzedaży (Gmina, dostawcy mediów, Starostwo, KW).
    • Weryfikacja stanu prawno-technicznego nieruchomości oraz szacownie jej wartości
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie utrzymania i sprzedaży nieruchomości (kancelarie notarialne, inni wierzyciele, kancelarie komornicze, biura nieruchomości, potencjalni kupcy)
    • Współpraca z Centralą i innymi członkami zespołu

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wysokich umiejętności interpersonalnych
    • Praktycznej znajomości procesu sprzedaży, obsługi Klienta i prowadzenia negocjacji
    • Umiejętności pracy w zróżnicowanym i dynamicznym  środowisku
    • Determinacji w osiąganiu celów
    • Umiejętności pracy mobilnej opartej na dużej samodzielności
    • Wysokich standardów  etycznych
    • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie i wiedzę w przynajmniej z jednym z obszarów
      • środowisko B2B,
      • rynek nieruchomości
      • prawo gospodarcze

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System wynagradzania oparty na stałej, atrakcyjnej pensji
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej
    • Udział w pionierskim  projekcie i realny wpływ na projektowane rozwiązania
    • Zdobycie unikalnego doświadczenia z obszarów rynku nieruchomości i zarządzania wierzytelnościami B2B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że administratorem danych jest KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.
    bottom