Oferta pracy

Doradca Klienta Indywidualnego

KRUK S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spraw z zakresu wierzytelności przedsiębiorstw oraz wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie

  • Wyjazdy terenowe do Klientów w celu prowadzenia negocjacji dotyczących spłaty zadłużenia

  • Pozyskiwanie informacji gospodarczych niezbędnych do obsługi powierzonych spraw

  • Analiza wierzytelności pod kątem potencjalnych sposobów uzyskania spłaty zadłużenia

  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania transakcji sprzedaży (Gmina, dostawcy mediów, Starostwo, KW)

  • Weryfikacja stanu prawno-technicznego nieruchomości oraz szacownie jej wartości

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie utrzymania i sprzedaży nieruchomości (kancelarie notarialne, inni wierzyciele, kancelarie komornicze, biura nieruchomości, potencjalni kupcy)

  • Współpraca z Centralą i innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Praktyczna znajomość procesu sprzedaży, obsługi Klienta i prowadzenia negocjacji

  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku

  • Determinacja w osiąganiu celów

  • Umiejętność pracy mobilnej oparta na dużej samodzielności

  • Wysokie standardy etyczne

  • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie i wiedzę w przynajmniej z jednym z obszarów: środowisko B2B, rynek nieruchomości, prawo gospodarcze

To oferujemy

  • Zatrudniamy na umowę o pracę ze stałym miesięcznym wynagrodzeniem

  • Nie pracujemy w systemie premii/i lub prowizji

  • Proponujemy jasną ścieżkę kariery

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • Dbamy o kondycję fizyczną naszych pracowników dofinansowując kartę multisport

  • Zapewniamy pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych oraz indywidualne plany rozwoju

  • Zapewniamy narzędzia do pracy (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy)

  • Tworzymy przyjazną atmosferę w pracy, w kreatywnym i profesjonalnym zespole

  • Oferujemy pakiet kafeteryjny MyBenefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników