Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta (j. ukraiński)

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Ostrołęka
    Ostrołęka, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

- Wydawanie i rejestracja starterów prepaid

- Wsparcie w kontaktach z osobami, mówiącymi po ukraińsku

- Praca w punkcie sprzedaży Plus

Умови роботи:

- Видача та реєстрація стартових пакетів

- Консультація украінською

- Робота в салоні «Plus».

Nasze wymagania

- Znajomość j. polskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

- Znajomość j. ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację

- Zaangażowanie i sumienność

Наші очікування:

- знання польської мови на розмовному рівні

- комунікабельнісь

- доступність і гнучкість ( робота по змінах)

- готовність працювати в місцях, віддалених від великих міст ​

To oferujemy

- Przyjemną atmosferę w firmie, o wiodącej pozycji rynkowej

- Zatrudnienie na 2 miesiące, w ramach umowy zlecenia, z możliwością podjęcia pracy na stałe

- Możliwość wsparcia i pracy, na rzecz Uchodźców

- Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Ми пропонуємо:

- приємну атмосферу в компанії, що займає лідируючі позиції на ринку

- офіційне працевлаштування. робота за договором доручення (umowa zlecenia)

- допомога в легалізації для біженців

- гнучкий графік роботи

- інструменти, необхідні для виконання щоденних робочих обов'язків (мобільний телефон, павербанк)

Aktualne oferty pracodawcy
SB/DK/EW/SW/0422

Doradca Klienta (j. ukraiński), Ostrołęka