Oferta pracy

Doradca Klienta

Blum Polska Sp. z o.o. O firmie

Blum Polska Sp. z o.o.

Poznańska 16

Jasin (pow. poznański)

"A zlewozmywak to najlepiej ustawić blisko zmywarki i blatu roboczego. Tak będzie najwygodniej!"

To Ty? Świetnie! A wiesz, że możesz doradzać zawodowo w Blum Polska?

Jesteśmy międzynarodowym producentem wysokiej jakości okuć meblowych: zawiasów, szuflad oraz podnośników do szafek górnych. To jednak nie wszystko. W Jasinie k/Swarzędza oferujemy usługę Jazdy Próbnej Kuchni, podczas której z przyjemnością pomagamy naszym Klientom w planowaniu ich wymarzonej kuchni. Wygodnej i funkcjonalnej.

Rozwijamy się dynamicznie. Do zespołu ekspertów Jazdy Próbnej Kuchni poszukujemy:

Doradcy Klienta
który będzie spełniał marzenia naszych Klientów o idealnej kuchni

Szukamy osoby, która:

  • Potrafi, lubi i chce pracować z Klientami – z lekkością nawiązuje i utrzymuje relacje
  • Czuje się mocna w planowaniu przestrzeni – lubi przestawiać meble i ma „oko” do praktycznych rozwiązań
  • Bez problemu zaprezentuje techniczne produkty przed szerszym gronem publiczności, posiada doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji i szkoleń
  • Można na niej polegać - jest słowna, obowiązkowa i dobrze zorganizowana
  • Będzie gotowa pracować w trybie zmianowym (również w soboty)
  • Pracę w kuchni traktuje jako przyjemność
  • Problemy traktuje jak wyzwania… stara się być kreatywna i pozytywnie nastawiona
  • Swobodnie rozmawia w języku angielskim
  • Dobrze radzi sobie z pakietem MS Office

Zadania na tym stanowisku:

  • Doradztwo i wsparcie dla Klienta w zakresie planowania kuchni
  • Współpraca z architektami oraz stolarzami
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów
  • Opieka nad ekspozycją
  • Prace administracyjne i pomoc w obsłudze recepcji

Kliknij i zobacz jak wygląda usługa Jazdy Próbnej Kuchni

Oferujemy

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy – rzetelnie przygotujemy do pierwszych spotkań z Klientami
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Pracę w atmosferze życzliwości, opartej na zaufaniu
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie zakładowej
Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Katarzyna Motała
ul. Poznańska 16
62-020 Jasin k/Swarzędza

tel. 61 895 1932

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy