Ta oferta pracy jest nieaktualna od 509 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma RISER.domy Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.

    Miejsce pracy: Jaworzno

    Ofertę kierujemy do osób, które swoje doświadczenie zawodowe chcą przełożyć na rozwój w zakresie współpracy z Klientem indywidualnym przy budowie domów jednorodzinnych.

    Opis stanowiska

    • odpowiadanie na zapytania ofertowe Klientów dotyczące budowy domów jednorodzinnych
    • kompleksowa, długofalowa obsługa Klientów indywidualnych w zakresie planowania inwestycji (od etapu wstępnych analiz, przez wybór/adaptację projektu, doradztwo technologiczne i materiałowe, sporządzanie ofert wykonawczych i harmonogramów realizacji inwestycji)
    • współpraca z architektami, kosztorysantami, nadzorem budowlanym
    • współpraca z urzędami i instytucjami przy weryfikacji uwarunkowań formalno-prawnych dla budownictwa

    Wymagania

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej
    • wykształcenie co najmniej średnie – mile widziane techniczne o profilu budowlanym
    • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej, w tym projektów
    • znajomość rozwiązań technologicznych i materiałowych w budownictwie
    • znajomość praktycznych zagadnień prawa budowlanego
    • dobra, praktyczna znajomość MS Office
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność i orientacja na Klienta
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej z ugruntowaną pozycją i reputacją na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem
    • niezbędne narzędzia pracy

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.