Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez: YES Biżuteria S.A z siedzibą przy ul. Świerzawska, 1 60-321 Poznań, Partnera YES - Panią Beatę Partykę i Romana Wilczka prowadzących Salon YES C.H. Sekunda w Jędrzejowie, którzy staną się ich Administratorem, "
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
YES

Doradca Klienta

YESO firmie

  • Jędrzejów

    Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 25 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta, doradztwo produktowe - prowadzenie sprzedaży w salonie

  • współpraca w ramach zespołu YES C.H. Sekunda i wykonywanie wszystkich prac związanych z funkcjonowaniem salonu, w tym:

  • dbanie o ekspozycje biżuterii i zegarków

  • wykonywanie prac porządkowych

  • odbiór dostaw towarowych i wprowadzanie ich do sprzedaży

  • obsługa sklepowych programów komputerowych, kasy fiskalnej i innych urządzeń do prowadzenia sprzedaży

  • komunikowanie się z centralą i prowadzenie wymaganego raportowania

  • archiwizowanie dokumentów księgowych i przekazywanie ich dekadowo do centrali

Nasze wymagania

  • doświadczenie w Sprzedaży Detalicznej /Obsłudze Klienta, posiadanie predyspozycji do pracy z Klientem

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • znajomość branży biżuterii i zegarków

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych

To oferujemy

  • pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe , wspomagające rozwój Twoich kompetencji,

  • atrakcyjne zniżki na biżuterię YES i marki zegarkowe będące w ofercie salonu

  • współpracę z profesjonalistami z branży,

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.

  • możliwość awansu i objęcie funkcji kierownika salonu

  • atrakcyjny zespołowy system premiowania - powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi, średnie miesięczne wynagrodzenia netto z przedziału 2500-3500 PLN

  • umowę o pracę na pełny etat

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

YES

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w blisko 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć. Ponadto jesteśmy liderem sprzedaży biżuterii online, wyróżnionym branżowymi nagrodami. Od lat niezmiernie ważne jest dla nas wewnętrzne piękno, które potrafimy podkreślać!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Klienta do otwieranego w połowie maja salonu jubilerskiego.

Miejsce pracy: Jędrzejów - salon YES w C.H. Sekunda