Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

JZO S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień od klientów w formie telefonicznej, mailowej, faksowej;

  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP;

  • doradzanie klientom w zakresie oferty produktowej oraz zagadnień optyczno – technicznych;

  • śledzenie i monitorowanie zamówień w systemie ERP i plikach zależnych;

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem w sprawie realizowanych zamówień, dokumentacji związanej z zamówieniami oraz wszelkich bieżących potrzeb klientów;

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem zamówień;

  • aktywne informowanie klientów o wprowadzanych akcjach promocyjnych;

  • zgłaszanie zmian w kartotekach już istniejących klientów oraz nowych do założenia

  • współpraca z pozostałymi pracownikami w dziale, z innymi działami wewnątrz firmy oraz z dostawcami zewnętrznymi w zakresie obejmującym powierzone zadania;

  • rozwój sprzedaży w określonych regionach we współpracy z innymi pracownikami Działu Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej (praca od pn do pt w godz 10-18 / 11-19) oraz w soboty (średnio jedna w miesiącu godz 8.00-15.00);

  • wykształcenie min. średnie;

  • swobodna obsługa komputera oraz oprogramowania;

  • rzetelność oraz odpowiedzialność;

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz zdolności organizacyjne;

  • proaktywne podejście w działaniu oraz optymizm;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • umowę zlecenie, z możliwością docelowo przejścia na umowę o pracę;

  • pracę w zgranym zespole;

  • szkolenia wdrożeniowe.

JZO S.A.

Od ponad 70 lat przygotowujemy soczewki dla naszych klientów. Jako JZO Polski Ekspert Optyczny jesteśmy częścią globalnego lidera w branży optycznej - Grupy Essilor Luxottica. Codziennie produkujemy 4000 soczewek okularowych. Głęboko wierzymy w naszą misję: “Poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia”, dlatego codziennie rozwijamy naszą wiedzę i stosowane przez nas technologie.

Przewiń do profilu firmy