Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

Partner Bank Millennium O firmie

2 8006 000 brutto / mies.
  • Kartuzy

    Kartuzy, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie maturalne

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

  • pracę w przyjaznym zespole

CV proszę wysłać za pomocą przycisku aplikowania