Oferta pracy

Doradca Klienta

PRAGMAGO S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma oferująca usługi finansowe B2B notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

DLACZEGO PRAGMAGO?

  • Stabilny pracodawca dający pewność zatrudnienia
  • Dbamy o równowagę pomiędzy pracą
    a życiem prywatnym
  • Rozwój kompetencji
    i możliwość awansów wewnętrznych

ZADANIA

  • bieżąca obsługa zapytań klientów i doradztwo
  • obsługa infolinii oraz czatu dla klientów
  • działania ukierunkowane na utrzymanie klientów
  • koncentracja na jakości wykonywania swoich zadań
  • kreowanie nowych rozwiązań w obszarze swoich zadań
  • przygotowywanie raportów dla zarządzających

POSZUKUJEMY OSOBY

  • entuzjastycznej i energicznej
  • komunikatywnej i lubiącej pracę w kontakcie z klientem
  • otwartej na pracodawcę o kulturze ciągłej zmiany
  • korzystającej z rozwiązań mobilnych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w działach obsługi klienta lub sprzedaży (contact center, BOK)
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej

OFERUJEMY

  • praca stacjonarna
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • szkolenia z zakresu rozwiązań IT dla usług finansowych

PRACUJĄC W PRAGMAGO OTRZYMASZ

  • Umowę
    o pracę
  • Naukę języka
    angielskiego
  • Prywatną opiekę
    zdrowotną

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Grupę Pragma w której skład wchodzą Pragma Inkaso SA i PragmaGo SA zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy