Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

ANIA KRUK Spółka z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ANIA KRUK Spółka z o.o.

3 Maja 30

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Zadaniem Doradcy jest kompleksowa obsługa Klienta butiku ANIA KRUK – od identyfikacji potrzeb, przez doradztwo w zakresie doboru biżuterii, po finalizację sprzedaży i utrzymywanie długofalowych relacji.

Nasze wymagania

  • szukamy osoby która lubi ludzi i potrafi z nimi rozmawiać
  • cechuje się wysoką kulturą osobistą
  • jest komunikatywna i otwarta na nowości
  • jest zaangażowana i potrafi pracować w zespole
  • interesuje się modą i posiada wysoce rozwinięty zmysł estetyczny
  • jest dyspozycyjna
  • posiada umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office w szczególności Excel

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Firmie
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • zniżki dla pracowników
  • dofinansowanie do Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia, dynamicznie rosnący E-Commerce i 11 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski.

Dynamicznie rośniemy (wzrost sprzedaży +40% 2019/2020) i tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania, ciągłym rozwoju i nowych technologiach - pracujemy w chmurze, na narzędziach Google.

Doradca Klienta, 3 Maja 30, Katowice