Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Tele Promocji

    Szukamy Was!!
    Sprzedawcy z prawdziwego zdarzenia! Handlowcy z pasją! Eksperci w doradzaniu! Mamy fajną, zgraną ekipę i dużo mocy!

    Jesteśmy prestiżowym przedsiębiorstwem z branży marketingu - pionierem w swojej dziedzinie. Jako pracodawca dbamy o młodszych pracowników wdrażając Program Rozwoju Młodych Talentów oraz zatrudniamy pracowników nieco starszych wspierając projekty typu "Solidarność Pokoleń 50+". W związku z rozwojem struktur Call Center i tworzeniem 5 nowych miejsc pracy, poszukujemy do naszej firmy w Katowicach osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie telefonicznej sprzedaży luksusowych produktów
    • Doradztwo specjalistyczne
    • Opieka nad stałymi klientami

    Wymagania:

    • Znajomości obsługi komputera na poziomie podstawowym
    • Miły głos oraz dobra dykcja
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    • Mile widziane osoby zamieszkałe w okolicach: Katowic, Mysłowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi lub Siemianowic Śl.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę w pełnym wymiarze etatu
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00- 16:00 (wolne wszystkie weekendy i święta)
    • Interesujące wynagrodzenie: część stała 2100 PLN brutto oraz atrakcyjny system premiowy
    • Rozbudowany system motywacyjny składający się z premii i nagród
    • Profesjonalne pakiety szkoleń sprzedażowych oraz produktowych
    • Poszanowanie życia prywatnego naszych pracowników

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ