Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.
    W skład grupy wchodzą trzy spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

    Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 60 salonów Drzwi i podłogi VOX na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym oraz architektom wnętrz. Kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje.

    Aktualnie do naszego salonu VOX poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Doradca Klienta – Drzwi i Podłogi VOX
    Dostępne lokalizacje: salon w Szczecinie lub salon w Katowicach

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w salonie Drzwi i Podłogi VOX,
    • prezentacja produktów, które odpowiadałyby potrzebom klienta,
    • sprzedaż drzwi, podłóg i komplementarnych produktów wykończenia wnętrz,
    • doradztwo w zakresie doboru drzwi i podłóg oraz połączeń kolorystycznych i stylu wnętrza,
    • dbanie o przestrzeganie standardów obowiązujących w sieci Drzwi i Podłogi VOX,
    • dbanie o dokumentację handlową w punkcie sprzedaży,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta/sprzedawcy,
    • znajomość branży budowlanej i/lub wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
    • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość programu sprzedażowego CDNXL.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest grupa VOX w postaci spółek: Profile VOX sp. z o.o. sp. k., Składy Vox sp. z o.o. sp.k., Pro Academica sp. z o.o., Services Vox sp. z o.o. sp.k., Terra Active sp. z o.o. sp. k., Vox sp. z o.o., Vox sp. z o.o. Usługi sp. k., Heron2 sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku, ul. Gdyńska 143, 62-004. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.