Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

YES BiżuteriaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

YES Biżuteria

3 Maja 30

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i obsługa Klienta,
  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • aktywna obsługa procesu reklamacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny),
  • pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji,
  • współpracę z profesjonalistami z branży,
  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • szkolenia
  • program motywacyjny

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

Doradca Klienta, 3 Maja 30, Katowice