Doradca Klienta

Generali

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych (w tym zdalnie)

  • Przeprowadzanie profesjonalnej analizy potrzeb i dobór najlepszej oferty dla Klienta

  • Poszukiwanie / pozyskiwanie nowych Klientów

  • Wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta

  • Udział w spotkaniach i szkoleniach organizowanych przez Generali

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze finansów

  • Mile widziana znajomość rynku ubezpieczeń na życie

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania spotkań w terenie

  • Pomysły na organizację swojej pracy i realizację celów oraz umiejętność ich skutecznego wdrażania

  • Samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Ciekawość, umiejętność zadawania odpowiednich pytań i badania potrzeb Klientów

  • Proaktywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań, wytrwałe dążenie do celu

  • Niekaralność zgodnie z przepisami ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa oraz premie uzależnione od realizacji celów

  • Stabilne zatrudnienie w systemie B2B lub umowy zlecenia

  • Szeroka oferta szkoleń

  • Dobra atmosfera pracy w zespole, otwartość na Twoje inicjatywy i wsparcie w ich realizacji

  • Jasno określona ścieżka rozwoju

  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami

  • Współpraca z najlepszymi managerami na rynku ubezpieczeń

Tak się u nas pracuje