Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Bel-Pol Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz,
  • Doradztwo techniczne,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych programach,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów szczycimy się tym, że utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami i chcemy podtrzymywać tę tradycję,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość asortymentu z branży: drzwi i podłogi będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Stabilny system wynagradzania: płacę podstawową, premię, prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Możliwość zakupu asortymentu sklepu na własny użytek z wysokim rabatem,
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia,
  • Darmowy Program Prywatnej Opieki Zdrowotnej LUX MED dla Ciebie, a dla Twojej Rodziny w niskiej cenie. LUX MED to kompleksowa opieka medyczna, opierająca się na ponad 1600 placówek własnych i partnerskich;
  • Karty Multisport, dostęp do kart Multisport uprawniających do ćwiczeń w największej bazie obiektów sportowych w Polsce (4000 obiektów sportowych siłownie, baseny itp. w 650 miastach Polski) na preferowanych warunkach,
  • PPK, Pracownicze Plany Kapitałowe, co miesiąc wpłacamy składki na indywidualne konta pracowników,
  • Program szkoleń produktowych i sprzedażowych, które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych,
  • Imprezy integracyjne, które pozwolą Ci szybko poznać naszych pracowników i partnerów handlowych,
  • Pracę w zespole fachowców i specjalistów, dającą wiele satysfakcji motywującą do ciągłego rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników,
  • Szansę rozwoju zawodowego u lidera w swojej branży na rynku w Polsce,
  • Osobom ambitnym i zaangażowanym, chcącym coś zmienić w swoim życiu, możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Doradca Klienta, Kielce