Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 14.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna

    KIM JESTEŚMY?

    Jesteśmy największym Partnerem firmy Polkomtel Sp. z o.o. – operatora sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Cyfrowy Polsat jako jedyni na rynku, w zarządzanej przez nas sieci sprzedaży oferujemy pakiet usług, których możesz być Ambasadorem.

    Jeśli chcesz pracować w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Europie: w Grupie Cyfrowy Polsat S.A. dołącz do zespołu Liberty Poland jako

    TWOJE ZADANIA

    • Diagnozowanie potrzeb klientów w celu doboru najlepszych produktów i usług Grupy Cyfrowy Polsat
    • Kompleksowa obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami
    • Indywidualne podejście do Klienta i budowania z nim długofalowych relacji
    • Realizacja planów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami
    • Budowanie wizerunku Grupy Kapitałowej
    • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
    • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
    • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
    • Masz wykształcenie min. średnie?
    • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych będzie dodatkowym atutem

    CO OFERUJEMY?

    • Umowę o pracę
    • Pakiet szkoleń rozwojowych
    • Premię uzależnioną od wyników
    • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
    • Program motywacyjny
    • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną
    • Konkursy z nagrodami
    • Spotkania integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Podanie danych osobowych jest niezbędne w celu uczestnictwa w rekrutacji oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych przez Liberty Poland S.A.

    Administratorem Danych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie ul. Katowicka 47. Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane Plus Bank S.A. oraz innym partnerom z Grupy Cyfrowy Polsat w celu prowadzonej rekrutacji i będą przetwarzane przez okres dwóch miesięcy po zakończeniu rekrutacji .

    W dowolnym monecie posiadają państwo prawo do dostępu do informacji, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych można uzyskać pod adresem [email protected]