Doradca Klienta Kluczowego – Dział Ubezpieczeń

Grupa DBKO firmie

  • Szczecińska 117, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa DBK

Szczecińska 117

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • Aktywne pozyskiwanie i identyfikowanie potrzeb klientów

  • Doradztwo w doborze oferty ubezpieczeniowej

  • Rozwijanie przydzielonego portfela klientów

  • Budowanie relacji z obecnymi oraz nowymi klientami

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów

  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji z klientami

  • Wysoka orientacja na wynik i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość do pracy w terenie i podróże służbowe

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży TSL

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + system prowizyjny)

  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań

  • Możliwość rozwoju, oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.