Oferta pracy

Doradca Klienta Kluczowego

TAURON Sprzedaż

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych i budowanie trwałych relacji z obecnym Klientami

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych

  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych

  • Negocjowanie warunków kontraktu

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Raportowanie sprzedaży

  • Współtworzenie oferty produktowej dla Klientów

  • Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży w branży energetycznej

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dążenie do osiągania wyników

  • Samodzielność, podejmowanie decyzji i organizacja pracy własnej

  • Stałe doskonalenie się i proponowanie ulepszeń

  • Prawo jazdy kategorii 'B' oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Praca w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Ciekawa praca w zgranym zespole

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy