Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Kluczowego

ADVISA sp. z o.o.

5 00015 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji z Klientami,

  • identyfikowanie potrzeb Klientów i proponowanie adekwatnych rozwiązań (segment małych i średnich przedsiębiorstw),

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo,

  • bezpośrednie prezentowanie produktów i usług z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi,

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami,

  • tworzenie prezentacji ofertowych,

  • obsługa posprzedażowa,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży finansowej,

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Exel, PowerPoint, Word, etc.),

  • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do celu,

  • doskonała organizacja pracy i zarządzanie czasem,

  • podejście biznesowe,

  • odpowiedzialność,

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenie wstępne,

  • stałe godziny pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • niezbędne narzędzia.

O nas

Jesteśmy firmą analityczno - doradczą, zajmująca się pełną obsługą przedsiębiorców w zakresie finansowym i prawnym.

Pomagamy naszym Klientom zarówno zabezpieczyć, jak i rozwijać swój biznes.

W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta Kluczowego. Jeśli chcesz realnie wpływać na rozwój firmy i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku –

- ta oferta jest właśnie dla Ciebie!