Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta kluczowego

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz rozwijać się pracując z najlepszymi ekspertami wykwalifikowanymi w finansowaniu podmiotów działających na rynku publicznym?
    Jesteś gotów bezpośrednio i samodzielnie negocjować kontrakty?

    Interesujesz się prawem i finansami?

    Jesteśmy instytucją finansową specjalizującą się w obsłudze podmiotów z sektora publicznego, a w szczególności medycznego. Realizujemy projekty restrukturyzujące zadłużenie, finansujemy inwestycje i wspieramy bieżącą działalność szpitali, instytutów medycznych i jednostek samorządu terytorialnego.

    Aktualnie poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

    Główne zadania:

    • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami,
    • rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami,
    • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów,
    • zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży,
    • przygotowywanie ofert,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze),
    • praktyczna znajomość prawa cywilnego oraz prawa zamówień publicznych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • silna motywacja do pracy,
    • aktywność i samodzielność w działaniu,
    • skuteczna realizacja postawionych celów,
    • asertywność i zdecydowanie w komunikacji.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego,
    • odpowiednie dla stanowiska narzędzia pracy,
    • kartę MultiSport, upominki okolicznościowe,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Europejskiego Funduszu Medycznego S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Europejski Fundusz Medyczny S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału  w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]