Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

DZ Design Daria Mixtacka

2 8006 000 brutto / mies.
  • Zakładowa 5, Konin
    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zakładowa 5

Konin

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do indywidualnej obsługi klienta w naszym Salonie z wyposażeniem wnętrz. Doradca klienta nie tylko rozmawia z osobami zainteresowanymi zakupem, lecz także pozyskuje nowych klientów, a także dba o odpowiednie relacje z nimi. Osoba reprezentująca naszą firmę powinna posiadać wysoką kulturę osobistą, być osobą ambitną, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energiczną w działaniu, podzielającą nasze wartości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • otwartość i komunikatywność

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie w powierzane zadania

  • indywidualne podejście do klienta

  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

  • prawo jazdy kategorii B-mile widziane

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premii,

  • pakiet szkoleń

  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole

O nas

Salon Meble & Wnętrza oferuje swoim klientom szeroki asortyment wyposażenia wnętrz m.in meble, łóżka, materace, tkaniny, tapety, lampy, dywany, renomowanych marek premium.