Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta - Konsultant

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

  • Hutnicza 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Hutnicza 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta (kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy)

  • Realizacja zamówień i obsługa posprzedażowa

  • Zarządzanie dokumentacją

  • Wspomaganie pracy innych działów firmy

Nasze wymagania

  • Potrafisz i lubisz pracować z ludźmi

  • Masz postawę prokliencką, a uśmiech nie schodzi Ci z twarzy

  • Jesteś osobą cierpliwą i umiesz słuchać

  • Szybko się uczysz i jesteś osobą pracowitą

  • Masz wykształcenie co najmniej wyższe licencjackie

  • Posiadasz znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Premie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyjścia integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pyszną kawę i herbatę :)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w biurze firmy w Katowicach

  • Pracę w zgranym i otwartym na nowych ludzi zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy niemiecką firmą działającą w branży kosmetycznej (www.LRworld.com) w 30 krajach na świecie. Oferujemy doskonałej jakości kosmetyki, suplementy diety oraz innowacyjną gamę certyfikowanych produktów aloesowych. Współpracujemy z gwiazdami światowego formatu takimi jak Bruce Willis czy Guido Maria Kretchmer.

Przewiń do profilu firmy