Ta oferta pracy jest nieaktualna od 340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta korporacyjnego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 19.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO

    II Regionalne Centrum Korporacyjne w Białymstoku

    Nr ref. BYD/294/08/2016

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych oraz aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank i Grupę Kapitałową Banku
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi
    • stosowanie przyjętych w Banku standardów jakości obsługi klientów
    • przyjmowanie i weryfikacja wniosków, dokumentów oraz informacji związanych z obsługą klienta oraz zapewnianie ich kompletności, autentyczności i aktualności
    • negocjowanie warunków sprzedaży produktów, z uwzględnieniem optymalizacji współpracy z klientem
    • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych
    • maksymalizacja zysku w zakresie obsługiwanego portfela klientów, przy zachowaniu akceptowalnego poziomu ryzyka Banku
    • prezentacja materiałów na posiedzeniu właściwego komitetu kredytowego, podejmowanie decyzji oraz podpisywanie umów zgodnie z posiadanymi kompetencjami
    • uczestniczenie w restrukturyzacji wierzytelności trudnych, zgodnie z odrębnymi przepisami wewnętrznymi Banku

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego
    • wiedzy z zakresu oferty produktowej dla segmentu klienta korporacyjnego
    • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i tworzenia z nimi właściwych relacji
    • znajomości technik sprzedaży produktów i usług bankowych
    • znajomość zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw
    • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2015r., poz. 2135 ze zmianami.).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.