Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Korporacyjnego

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Nr ref. KAD/AT/46/2018

    Główne zadania:

    • realizację wyznaczonych zadań sprzedażowych, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i niebankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku
    • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, rozpoznawanie ich potrzeb
    • rozpoznawanie potrzeb obecnych klientów oraz poszerzanie zakresu współpracy, w szczególności poprzez sprzedaż im nowych produktów i budowanie z nimi trwałych relacji
    • zarządzanie portfelem klienta w celu maksymalizacji zysku, z uwzględnieniem jakości portfela transakcji kredytowych tego klienta
    • reprezentowanie Banku wobec klientów przydzielonego portfela oraz koordynowanie kontaktów z tymi klientami innych pracowników ROK, Banku lub podmiotów Grupy Kapitałowej Banku
    • przyjmowanie i weryfikację wniosków oraz informacji pozyskiwanych od klienta
    • prezentację materiałów na posiedzeniu właściwego komitetu kredytowego, podejmowanie decyzji oraz podpisywanie umów, zgodnie z kompetencjami
    • pozyskiwanie od klientów dokumentów i informacji na potrzeby identyfikacji ekspozycji kredytowych zagrożonych utratą wartości i ustalania wysokości odpisów aktualizujących oraz klasyfikacji ekspozycji kredytowych i ustalania poziomu rezerw celowych
    • udział w akcjach promocyjnych związanych ze sprzedażą produktów
    • wykorzystywanie kontaktów biznesowych do pozyskiwania klientów rynku detalicznego, przekazywanie ich do obsługi właściwym komórkom organizacyjnym oddziału oraz współpracę w zakresie tej obsługi, na zasadach ustalonych odrębnie

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, prawo)
    • doświadczenia zawodowego w sektorze usług finansowych min. 2 lata
    • doświadczenia w obsłudze klientów korporacyjnych lub małych i średnich przedsiębiorstw
    • znajomości produktów i usług oferowanych przez Bank klientom bankowości korporacyjnej
    • znajomości rynku korporacyjnego i małych i średnich przedsiębiorstw w regionie
    • znajomości technik sprzedaży i obowiązujących standardów obsługi klienta oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
    • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów, tworzenia właściwych relacji z klientami oraz negocjacji
    • znajomości zagadnień z zakresu finansowania działalności gospodarczej, analizy sytuacji ekonomiczno-finansowej
    • umiejętności analizowania danych, przepisów prawnych
    • prawa jazdy kat. B
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
    • stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
    • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
    • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
    • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

    Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym