Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.O firmie

ING Bank Śląski S.A.

Krysiewicza 2

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • będziesz pozyskiwał klientów z segmentu średnich firm (pełna księgowość do 50 mln przychodu rocznie)
  • będziesz budował partnerskie relacje z klientami poprzez rozpoznawanie potrzeb klientów i dopasowanie do nich oferty produktowej oraz bieżące doradztwo
  • zadbasz o jakość swojego portfela klientów i jego rentowność, będziesz określać potencjał i decydować o finalizowanych współpracach kierując się zdrowym rozsądkiem i oceną ryzyka
  • będziesz realizować swój plan sprzedażowy (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)
  • będziesz w kontakcie z osobami zaangażowanymi w poszczególne procesy, by zapewnić szybką i sprawną realizację potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie średnich firm
  • lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz nowe kontakty, w praktyce wiesz, co to znaczy praca zespołowa
  • jesteś wnikliwym obserwatorem, wyciągasz trafne wnioski i proponujesz adekwatne do sytuacji klienta rozwiązania
  • od swojego pracodawcy oczekujesz, że doceni Twoje zaangażowanie i inicjatywę oraz da Ci swobodę działania
  • tak, jak my uważasz, że #NajlepszyBankDlaFirm to połączenie skrojonej do potrzeb klienta oferty, nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wiedzy profesjonalnych doradców
  • czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B
  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne lub pokrewne), docenimy też Twoją wiedzę o produktach bankowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

O zespole:

Dołącz do zgranego zespołu tworzącego Oddział ds. Korporacyjnych.

Do naszych zadań należy przede wszystkim opieka nad portfelem klientów z segmentu średnich firm. Nasze zespoły tworzone są przez Doradców, Analityków oraz Asystentów Klienta Korporacyjnego.

Rolą doradcy klienta jest nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych oraz aktywne promowanie produktów bankowych i pozabankowych. Zależy nam, aby dzięki naszemu wsparciu klienci mogli realizować swoje cele związane z rozwojem firmy. Istotą naszej pracy jest odpowiadanie na potrzeby związane z prowadzeniem działalności, m.in. dobór właściwego sposobu finansowania (kredyty, leasingi, faktoring).

Stawiamy na rozwój każdego dnia. Oferujemy dostęp do licznych szkoleń na platformie rozwojowej oraz regionalne szkolenia sprzedażowe, opiekę w pierwszych tygodniach pracy oraz wspólne integracje zespołowe. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie i koleżeńską pomoc.

Zapraszamy Cię do budowania z nami #NajlepszegoBankuDlaFirm

Masz pytania? Napisz do nas

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: DG_0144479

Doradca Klienta Korporacyjnego, Krysiewicza 2, Stare Miasto, Poznań