PKO Bank Polski SA

Doradca Klienta Korporacyjnego

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

dzień dobry
w pracy

W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy
efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

#ZajmijStanowisko:

(Rzeszów)

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę
     - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą
    a życiem osobistym

    - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów:
    od kultury, sportu
    i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.
  • Profesjonalne szkolenia
    - bo liczy się Twój rozwój.

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych (segment: przedsiębiorstwa z przychodami rocznymi powyżej 30 mln PLN)
  • zarządzanie portfelem klientów korporacyjnych w celu maksymalizacji zysku i optymalizacji ryzyka
  • rozpoznawanie i weryfikacja potrzeb klientów poprzez analizę modelu biznesowego w celu dopasowania oferty produktowej
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi i Spółkami Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego w zakresie produktów i usług bankowych
  • nadzór na dokumentacją klientów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3 letniego doświadczenia w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu klientów korporacyjnych
  • znajomości rynku i produktów dedykowanych klientom korporacyjnym
  • znajomości zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw oraz umiejętności przeprowadzania wstępnej oceny zdolności kredytowej klientów
  • komunikatywności, otwartości i aktywności w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • wysokiej motywacji do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • umiejętności planowania i samodzielnej organizacji pracy
  • dobrej znajomości języka angielskiego

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie, po kliknięciu w "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzowni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Oczekujemy:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.
  • Profesjonalne szkolenia - bo liczy się Twój rozwój.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy