Oferta pracy
Numer referencyjny: AD_0110082

Doradca Klienta Korporacyjnego (segment firm powyżej 40 mln)

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 03 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu dużych firm (powyżej 40 mln przychodu rocznie)

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi

  • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności

  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi

  • Realizacja planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

  • Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw

  • Praktyczna wiedza z zakresu kredytowania i analizy finansowej

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpracę z jedną najlepiej rozpoznawalnych marek bankowych w Polsce,

  • przejrzystą i elastyczną ofertę produktową oraz stale rozwijany, nowoczesny system obsługi, które pomogą Ci #łatwiejrobićswoje,

  • możliwość budowania własnego portfela klientów w branżach, które znasz i cenisz, w tym także wspierania firm w zrównoważonym rozwoju,

  • bezpośrednią współpracę z doradcą analitykiem, a także z asystentami i menadżerem na różnych etapach obsługi klienta - 79% naszych pracowników w Polsce uważa, że w ING jesteśmy dla siebie największym wsparciem,

  • stabilne warunki zatrudnienia – jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, który nieprzerwanie, od 12 lat otrzymuje tytuł Top Employer Polska,

  • dbamy o rozwój naszych pracowników m.in. przez możliwość realizacji indywidualnego planu rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • Samochód służbowy

  • Platforma kafeteryjna

  • Kompleksowy program well-beina

O pracy w korporacyjnej sieci sprzedaży

Tworzymy #NajlepszyBankDlaFirm. Od wielu lat w centrum naszej uwagi stawiamy potrzeby naszych klientów. Dlatego inwestujemy w nowoczesne i efektywne rozwiązania oraz stawiamy na budowanie osobistych relacji. Naszymi klientami w poszczególnych regionach opiekują się Doradcy Klienta i Doradcy Analitycy. Ten duet ma ważne zadanie – rozpoznać i zaopiekować potrzeby finansowe naszych klientów biznesowych. W tym zadaniu mogą liczyć na wsparcie Asystentów i jednostek poza regionami. Jeśli chcesz poznać nas bliżej i dołączyć do naszego zespołu, aplikuj.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje