Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Korporacyjnego (Small)

ALIOR BANKO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa przedsiębiorstw segmentu small (5-20 mln obrotu rocznie),
  • realizacja zadań wynikających z operacyjnego i przychodowego planu sprzedaży Departamentu,
  • skuteczna sprzedaż produktów bankowych dla klientów własnego portfela (x-sell),
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych i ich procesowanie w systemach bankowych,
  • koordynowanie bieżącej współpracy pomiędzy klientami własnego portfela, a pracownikami innych obszarów działalności Banku,
  • współpraca z ekspertami innych jednostek bankowych, w tym z obszaru ryzyka
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze Klientów Korporacyjnych,
  • masz wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne),
  • bardzo dobrze znasz zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw,
  • jesteś zorganizowana/y i potrafisz pracować według priorytetów,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętność diagnozowania, uświadamiania potrzeb i negocjacji),
  • swobodnie nawiązujesz kontakty biznesowe,
  • rozumiesz realia swoich klientów i potrafisz dostosowywać ofertę do ich oczekiwań,
  • jesteś nastawiona/y na realizację celów oraz pracę zespołową,
  • posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Doradca Klienta Korporacyjnego (Small), Szczecin