Oferta pracy

Doradca Klienta Korporacyjnego

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu korporacyjnego, stała współpraca z wybranymi klientami, przygotowanie ofert

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez bank

  • Obsługa wniosków o udzielenie kredytów, pożyczek, poręczeń, gwarancji i innych transakcji obarczonych ryzykiem kredytowym oraz wniosków w zakresie innych produktów i usług banku

  • Wstępna analiza finansowa klientów

  • Przygotowanie okresowych analiz rynku lokalnego

  • Uczestnictwo w przetargach organizowanych w trybie zamówień publicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie

  • Minimum 7 lat doświadczenia w sektorze finansowym, preferowana bankowość

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Doradcy Klienta Korporacyjnego

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w finansowaniu projektów inwestycyjnych

Mile widziane

  • Certyfikat Compliance Officera lub certyfikat/dyplom potwierdzający znajomość rynku kapitałowego

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, sekcje sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, pracowniczy program emerytalny, program wsparcia Power Bank)

  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo

  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Etapy rekrutacji
1

Publikacja ogłoszenia

2

Zebranie i analiza aplikacji

3

Zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne

4

Opcjonalne przeprowadzenie testów

5

Złożenie oferty kandydatowi