Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Korporacyjnego w Centrum Bankowości Korporacyjnej

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradca Klienta Korporacyjnego
    w Centrum Bankowości Korporacyjnej

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref.: JW/CBK/BB/MS/06/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Budowa i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami Korporacyjnymi
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu dużych firm (powyżej 40 mln zł przychodów rocznie)
    • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dostosowanie do nich oferty produktowej
    • Negocjacje warunków cenowych i zasad współpracy
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Współpraca z jednostkami w zakresie wyspecjalizowanych produktów tj. Leasing, Faktoring, Rynki Finansowe
    • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności
    • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi klientów z segmentu dużych/ średnich przedsiębiorstw
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
    • Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
    • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów