Oferta pracy

Doradca Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów z segmentu średnich firm (pełna księgowość, do 40 mln przychodu rocznie)

  • Budowanie partnerskich relacji z Klientami poprzez bieżące doradztwo, rozpoznawanie potrzeb Klientów i dopasowanie do nich oferty produktowej

  • Dbanie o jakość swojego portfela Klientów i jego rentowność

  • Realizowanie planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie małych i średnich firm

  • Wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne lub pokrewne)

  • Wiedza w zakresie produktów bankowych

  • Chęć pracy z ludźmi, łatwość nawiązywania nowych kontaktów

  • Zaangażowanie i inicjatywa

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]