Doradca Klienta Korporacyjnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centralny Regionalny Oddział Korporacyjny w Warszawie

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. LOD/DK/01/2019

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych (segment: przedsiębiorstwa z przychodami rocznymi powyżej 30 mln PLN)
    • zarządzanie portfelem klientów korporacyjnych w celu maksymalizacji zysku i optymalizacji ryzyka
    • rozpoznawanie i weryfikacja potrzeb klientów poprzez analizę modelu biznesowego w celu dopasowania oferty produktowej
    • negocjowanie warunków współpracy z klientami
    • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi i Spółkami Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego w zakresie produktów i usług bankowych
    • nadzór na dokumentacją klientów

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • minimum 3 letniego doświadczenia w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu klientów korporacyjnych
    • znajomości rynku i produktów dedykowanych klientom korporacyjnym
    • znajomości zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw oraz umiejętności przeprowadzania wstępnej oceny zdolności kredytowej klientów
    • komunikatywności, otwartości i aktywności w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
    • wysokiej motywacji do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
    • umiejętności planowania i samodzielnej organizacji pracy
    • dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie oraz premie
    • atrakcyjny pakiet benefitów w tym kartę Multisport
    • prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • oferty i zniżki pracownicze na produkty Grupy Kapitałowej oraz naszych partnerów
    • szkolenia przygotowujące do realizacji zadań
    • możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku