Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta

Rainbow Tours S.A.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

Fascynują Cię wyjazdy i podróże?

Chcesz rozwijać się w sprzedaży lub czujesz, że masz w sobie żyłkę sprzedawcy?

Lubisz ludzi i masz optymistyczne nastawienie do świata?

Jeżeli przyjemnością będzie dla Ciebie spełnianie wakacyjnych marzeń Klientów,

jesteś osobą k o m u n i k a t y w n ą, odpowiedzialną i pełną pasji,

wyróżniasz się inicjatywą, masz w sobie pozytywna energię

i chcesz pracować w oparciu o umowę o pracę

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Indywidualne wsparcie trenerów sprzedażowych.

  • Szkolenia z zakresu produktu, technik sprzedaży i Obsługi Klienta.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę u renomowanego touroperatora.

  • Dla najlepszych, możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Rainbow Tours S.A.

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy