Oferta pracy

Doradca Klienta

Grupa Deweloperska MEGAPOLISO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. W swoim dorobku mamy wiele prestiżowych inwestycji, w tym Osiedle Fi i Filtry. Odebraliśmy szereg nagród i wyróżnień m.in. "Krakowski Deweloper Roku 2016".

W związku z realizacją kolejnych etapów inwestycji Osiedle OZON oraz nowych projektów, poszukujemy do naszego Działu Handlowego doświadczonych Kandydatów/ Kandydatek.

Opis stanowiska:

  • Umawianie i prowadzenie spotkań z klientami
  • Przygotowanie oferty i negocjowanie warunków sprzedaży mieszkań
  • Zarządzanie portfelem klientów w lejku sprzedażowym
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych i rozwojowych
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku i znajomość lokalnego rynku sprzedaży deweloperskiej
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do zadań
  • Podejście do klienta jako najważniejszej wartości firmy
  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Silne nastawienie na osiąganie celów
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w jednej z czołowych firm deweloperskich sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony współpracowników
  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karty Benefit MultiSport i inne)
  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Więcej o naszej działalności i realizowanej inwestycji możesz przeczytać tu:

Ogłoszenie archiwalne