Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Witek Home sp. z o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie stacjonarnym

  • realizacja celów sprzedażowych

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • zamawianie i uzupełnianie z magazynu asortymentu w salonie

  • kompletowanie i przygotowanie do wysyłki zamówień internetowych

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • zapał i zaangażowanie w pracę

  • doświadczenie w sprzedaży

  • dusza handlowca

  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

  • własna inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu

  • samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu

To oferujemy

  • znany logotyp i dobrą markę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • pełną wyzwań pracę w miłym i dynamicznym zespole

  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • szkolenia

  • opiekę centrali

Witek Home sp. z o. o.

WITEK HOME to firma istniejąca na rynku polskim od 1990 r. Jesteśmy jedną z największych polskich sieci detalicznych. Posiadamy sieć salonów sprzedaży zlokalizowanych w większych miastach Polski. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną szkła, porcelany, AGD, artykułów dekoracyjnych, mebli oraz lamp.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.