Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta

YES Biżuteria

  • Pawia 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Pawia 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i obsługa Klienta,

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • aktywna obsługa procesu reklamacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny),

  • pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji,

  • współpracę z profesjonalistami z branży,

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • szkolenia

  • program motywacyjny

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 160 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta