Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Krotoszyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna sieć sprzedaży poszukuje:

    Doradcy Klienta
    Miejsce pracy: Krotoszyn

    Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
    • Dbałość o wygląd i dobry wizerunek salonu
    • Obsługa posprzedażowa

    Powinieneś spełniać kilka wymogów:

    • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
    • Wytrwałość w dążeniu do celu
    • Zaangażowanie oraz samodyscyplina
    • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Kompetencja komunikacyjna

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
    • Liczne dodatkowe konkursy
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Doskonałą atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.