Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

OZE PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50

Twój zakres obowiązków

  • odbywanie spotkań handlowych,

  • zawieranie umów,

  • chęć zarabiania dużych pieniędzy,

  • współtworzenie dobrej atmosfery w firmie i zespole,

  • powiększanie zarobków,

  • ciągłe zdobywanie wiedzy,

  • prawo jazdy kat. B.

Nasze wymagania

  • otwartość na aktywną i ciężką pracę,

  • systematyczne realizowanie celów,

  • chęć rozmawiania i spotykania się z ludźmi,

  • chęć rozwijania się w najdynamiczniej rosnącej branży OZE,

  • chęć pomocy ludziom w uzyskaniu rządowych dotacji.

Mile widziane

  • umiejętności sprzedażowe – jeśli ich jeszcze nie masz, to cię ich

  • nauczymy.

To oferujemy

  • gwarancja wynagrodzenia podstawowego za realizację celów,

  • bardzo atrakcyjne prowizje,

  • pieniądze wypłacane od razu po zawarciu kontarktu,

  • wsparcie coacha wdrożeniowego,

  • doświadczone zaplecze projektowo-administracyjne,

  • karta flotowa za realizację celów,

  • aktywne stoki magazynowe gotowe do montażu,

  • własne ekipy monterskie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Oze Projekt to ludzie i ich pasja do Odnawialnych Źródeł Energii. Osoby

tworzące naszą Firmę zbudowały niepowtarzalną strukturę sprzedaży, co

przełożyło się na realizację kilku tysięcy instalacji PV i pomp ciepła i

1 000 000 kapitału zakładowego. Współpracę z nami podjęła m.in.

rozpoznawalna i popularna projektantka wnętrz. Obecnie tworzymy

najlepszy zespół specjalistów w Kraju.

Jesteśmy świadomi tego, że sukces Organizacji nie istnieje bez Twojego

sukcesu!

Przewiń do profilu firmy