Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i doradzanie klientom,

  • osiąganie postawionych celów,

  • posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami,

  • tworzenie kalkulacji ofert,

  • sprzedawanie polis spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

  • lubisz kontakty z ludźmi,

  • potrafisz pracować z danymi,

  • szybko przyswajasz wiedzę,

  • motywują Cię cele sprzedażowe.

To oferujemy

  • będziesz pracować stacjonarnie w jednej z placówek,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • będziesz pracować otrzymując wynagrodzenie podstawowe oraz premię co miesiąc.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • udział w wielu pasjonujących szkoleniach

  • unikatową wiedzę i kompetencje

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • udział w ciekawych konkursach

  • możliwość awansu

  • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek

CUK Ubezpieczenia

Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

Przewiń do profilu firmy

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty,

twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.