Oferta pracy

Doradca Klienta

ANIA KRUK Spółka z o.o.

  • Drewnowska 58, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Drewnowska 58

Łódź

Twój zakres obowiązków

Zadaniem Doradcy jest kompleksowa obsługa Klienta butiku ANIA KRUK – od identyfikacji potrzeb, przez doradztwo w zakresie doboru biżuterii, po finalizację sprzedaży i utrzymywanie długofalowych relacji.

Nasze wymagania

  • szukamy osoby która lubi ludzi i potrafi z nimi rozmawiać

  • cechuje się wysoką kulturą osobistą

  • jest komunikatywna i otwarta na nowości

  • jest zaangażowana i potrafi pracować w zespole

  • interesuje się modą i posiada wysoce rozwinięty zmysł estetyczny

  • jest dyspozycyjna

  • posiada umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office w szczególności Excel

Mile widziane

  • doświadczenie w branży jubilerskiej

  • znajomość aktualnych trendów

  • świeże, nietuzinkowe spojrzenie na świat mody

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Firmie

  • ambitne wyzwania zawodowe

  • przyjazną atmosferę pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • zniżki dla pracowników

  • dofinansowanie do Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia, dynamicznie rosnący E-Commerce i 11 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski.

Dynamicznie rośniemy (wzrost sprzedaży +40% 2019/2020) i tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania, ciągłym rozwoju i nowych technologiach - pracujemy w chmurze, na narzędziach Google.

Przewiń do profilu firmy