Oferta pracy

Doradca Klienta

Golden Rose Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta,

  • doradztwo przy doborze sprzedawanych produktów,

  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów,

  • dbanie o estetykę, odpowiedni wizerunek punktu i dobrą ekspozycję towaru,

  • przyjmowanie dostaw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,

  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym, również w soboty i niedziele handlowe.

Mile widziane

  • ukończony kurs wizażu lub umiejętność wykonywania makijażu

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, wizażu, ekspozycji

  • profesjonalne wdrożenie do pracy i wewnętrzne szkolenia zawodowe

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowania do wypoczynku

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • rabaty na zakupy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE

zatrudni Doradcę Klienta

do punktów firmowych

w C.H. „PORT ŁÓDŹ” w Łodzi,

w C.H. „NOVA PARK” w Gorzowie Wielkopolskim,

w C.H. "VIVO" w Lublinie.

Jako marka Golden Rose jesteśmy dostępni na polskim rynku od 2003 roku i bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie klientów. Od wielu lat wciąż staramy się dla nich doskonalić i stawać naprzeciw oczekiwaniom.

Nasi pracownicy to pasjonaci kosmetyków i sztuki makijażu, a nasze produkty często zdobywają nagrody branżowe, np. tytuł Perła Rynku Kosmetycznego, Najlepszy Produkt czy Kosmetyk Wszech Czasów.

Punkty sprzedaży Golden Rose można odnaleźć niemal w każdym województwie, co daje nam motywację do ciągłego poszerzania naszej sieci dystrybucji.

Ponadto, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics, czyli jednego z największych producentów lakierów do paznokci na świecie.

Przewiń do profilu firmy