Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pośrednictwo Finansowe Natalia Kaczmarek z siedzibą w Pruszcz Gdański, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać Pośrednictwo Finansowe Natalia Kaczmarek na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pośrednictwo Finansowe Natalia Kaczmarek z siedzibą w Pruszcz Gdański zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać Pośrednictwo Finansowe Natalia Kaczmarek na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Getin Noble Bank

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 2 miesiące
    do: 12 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych,

analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych,

budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami,

dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

wykształcenie minimum średnie,

znajomość obsługi komputera (MS Office),

komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania,

nie wymagamy doświadczenia w finansach a znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę,

atrakcyjny system premiowy,

pakiet szkoleń rozwijających kompetencje,

pracę w przyjaznej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) poprzez przycisk aplikowania.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie miasta, do którego Państwo aplikują.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan / Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Pana / Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

O nas

Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki współpracy z Franczyzobiorcami wciąż rośnie liczba Klientów korzystających z produktów i usług Banku. Naszym celem jest dotarcie do osób w całym kraju, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem sieci franczyzowej. Partner Getin Banku w związku z projektem rozwoju sieci placówek franczyzowych poszukuje do współpracy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: