Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Doradca Klienta

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

  • Pabianicka 245, Górna, Łódź, Drewnowska 58, Bałuty, Łódź, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/23, Śródmieście, Łódź

  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta,

  • sprzedaż produktów oferowanych przez Tchibo,

  • przygotowywanie napojów i przekąsek zgodnie z recepturami,

  • otwieranie i zamykanie sklepu,

  • odbiór towarów i uzupełnianie produktów na regałach sklepowych,

  • efektywna współpraca z pozostałymi Pracownikami.

Nasze wymagania

  • gotowość do stałej pracy z klientem,

  • dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

  • chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,

  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne zarobki i dodatkowy system premiowy,

  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport i owocowy poczęstunek podczas pracy,

  • szereg benefitów (dostęp do kafeterii, zniżkę pracowniczą na ofertę Tchibo, prezent urodzinowy oraz comiesięczny zapas kawy),

  • stały rozwój (szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych),

  • dobrą atmosferę pracy,

  • darmową kawę,

  • perspektywę awansu w strukturach sklepowych lub w centrali,

  • pracę w jednym z Naszych sklepów: Port Łódź, Manufaktura, Galeria Łódzka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria Benefitów

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.