Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdy, kto własnymi siłami stworzył Firmę ma świadomość ile trudu trzeba włożyć, by powstała. Tysiące pomysłów, chęć realizacji każdego z nich, ciągłe próby, dzięki którym nabieramy nowych doświadczeń. Jednak, gdy to co tworzymy jest naszą pasją, wszystkie przeciwności stają się motywacją do ciężkiej pracy. Jeśli Twoją pasją jest  sprzedaż oraz praca z ludźmi , umiejętność osiągania wyników, jeśli interesuje Ciebie praca w branży Fashion dołącz do Nas. Firma Badura jest Polską Marką z branży obuwniczej.

    Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Łódź Manufaktura

    Opis stanowiska pracy

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • obsługa Klientów zgodnie ze standardem Firmy
    • realizacja planów sprzedażowych
    Wymagania
    • doświadczenie w handlu – bezpośrednia obsługa klienta
    • dyspozycyjność
    • wykształcenie minimum średnie
    • silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina
    • wysoka kultura osobista
    • inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników podstawa + premia

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji
    (CV wraz ze zdjęciem) "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
    z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."