Doradca Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdy, kto własnymi siłami stworzył Firmę ma świadomość ile trudu trzeba włożyć, by powstała. Tysiące pomysłów, chęć realizacji każdego z nich, ciągłe próby, dzięki którym nabieramy nowych doświadczeń. Jednak, gdy to co tworzymy jest naszą pasją, wszystkie przeciwności stają się motywacją do ciężkiej pracy. Jeśli Twoją pasją jest  sprzedaż oraz praca z ludźmi , umiejętność osiągania wyników, jeśli interesuje Ciebie praca w branży Fashion dołącz do Nas. Firma Badura jest Polską Marką z branży obuwniczej.

    Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Łódź Manufaktura

    Opis stanowiska pracy

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • obsługa Klientów zgodnie ze standardem Firmy
    • realizacja planów sprzedażowych
    Wymagania
    • doświadczenie w handlu – bezpośrednia obsługa klienta
    • dyspozycyjność
    • wykształcenie minimum średnie
    • silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina
    • wysoka kultura osobista
    • inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników podstawa + premia

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji
    (CV wraz ze zdjęciem) "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
    z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."