Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Wydawnictwo C.H.BECKO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

C.H.Beck jest twórcą Systemu Informacji Prawnej Legalis - nowoczesnego rozwiązania informatycznego, wspomagającego proces wykładni i stosowania prawa, co sprawia, że jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, a także największych firm i urzędów na terenie całego kraju.

Twoje zadania:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży publikacji elektronicznych
  • dbanie o najwyższą jakość współpracy z aktualnymi i potencjalnymi Klientami
  • wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych
  • raportowanie w systemie CRM

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń: stała podstawa + system prowizyjny i premiowy
  • zatrudnienie na zasadzie współpracy
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy (praca w terenie)
  • wsparcie asystenta handlowego
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowym Wydawnictwie
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy samochód, laptop, telefon
  • cykliczne szkolenia sprzedażowoproduktowe
  • dofinansowanie karnetu sportowego

Lokalizacja: łódzkie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas znajdziesz
na www.legalis.pl | www.beck.pl

Ogłoszenie archiwalne