Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

BGEC sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie własnego portfela Klientów Biznesowych

  • Analizowanie potrzeb klientów

  • Realizacja spotkań sprzedażowych, wideokonferencji

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z klientem

  • Własny portfel biznesowych relacji z przedsiębiorstwami produkcyjnymi (lub innymi podmiotami z profilu działalności firmy)

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z transformacją energetyczną

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów reklamacyjnych z klientami

  • Asertywność i opanowanie

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji

  • Bardzo dobra znajomość praktyczna pakietu MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w atrakcyjnym systemie prowizyjnym

  • Wynagrodzenie podstawowe

  • Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • Praca zdalna

O nas

BGEC to przedsiębiorstwo działające w obszarze doradztwa przy transformacji energetycznej. Głównymi klientami są przedsiębiorstwa produkcyjne, banki, fundusze inwestycyjne, jednostki samorządu terytorialnego.

BGEC współpracuje zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i MŚP.