Oferta pracy
M728

Doradca Klienta / Przedstawiciel Handlowy

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci ABC,

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Franczyzobiorcami,

  • Udzielanie wsparcia Franczyzobiorcom w prowadzeniu sklepu ABC poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa,

  • Koordynowanie procesu rebrandingu sieci ABC,

  • Stała współpraca z hurtowniami Cash & Carry,

  • Badanie rynku i podejmowanie działań zapewniających rozwój nowego konceptu ABC,

  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży oferty franczyzowej (mile widziane),

  • Jesteś nastawiony/-a na realizację stawianych celów,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Doskonale organizujesz swój czas pracy, jesteś samodzielny/-a i konsekwentny/-a w działaniu,

  • Wychodzisz z inicjatywami i wykazujesz się operatywnością w działaniu,

  • Dobrze znasz pakiet MS Office,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku FMCG,

  • Narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń – premia uzależniona od wyników pracy,

  • Ciekawy, pełen wyzwań zakres obowiązków,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje