Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Groupe SEB Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Groupe SEB Polska Sp. z o.o.

aleja Legionów 60

Łomża

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ważni są dla Ciebie ludzie i relacje z nimi,
  • masz odwagę, żeby proponować nowe rozwiązania i wdrażać swoje pomysły,
  • jesteś odpowiedzialny/na i można na Tobie polegać,
  • czujesz, że "jesteś urodzonym sprzedawcą" i praca z klientem to coś dla Ciebie,
  • chcesz mieć możliwość dopasowania pracy do swoich innych zobowiązań.

Nasze wymagania

  • najlepsza obsługa klienta i budowanie trwałych relacji,
  • aktywna sprzedaż naszych produktów zgodnie z filozofią legendarnej obsługi klienta,
  • dbanie o dobrą atmosferę w zespole, w którym będziesz pracował/a,
  • najlepsza ekspozycja naszych produktów,
  • przyjmowanie dostaw.

To oferujemy

  • Jeżeli cenisz sobie otwartość, autonomię, kreatywność, rodzinną atmosferę, a także chciałbyś współtworzyć ze swoim zespołem najlepsze sklepy w Polsce, to jesteśmy przekonani, że razem stworzymy dla Ciebie wymarzone miejsce pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Tefal Store to jedna z pierwszych sieci sklepów w Polsce, która pracuje w modelu turkusowym. Na co dzień ułatwiamy codzienność naszych konsumentów dostarczając do ich domów sprzęty małego AGD, takich marek jak Tefal, Krups, WMF, Rowenta. To co nas wyróżnia to stworzona przez nas filozofia DBAM oraz niestandardowa obsługa dla naszych klientów. DBAM to sposób troszczenia się o potrzeby naszych pracowników i klientów. To relacja oparta na wartościach takich jak szacunek, empatia, uczciwość, pracowitość i uśmiech, który nam towarzyszy każdego dnia. DBAM to sposób pracy, w którym każdy pasjonat i wizjoner znajdzie swoje miejsce.

Doradca Klienta, aleja Legionów 60, Łomża